GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 12476336

nr 1247 6336

JARDINIERE

one pair, Rörstrand, Sweden. Height: 23, wear, damages.

ett par, Rörstrand. Höjd: 23

Condition: slitage, skador

1000

SEK 900

Monday April 8 2019
at 18:40:26

Rörstrand